JABLOTRON 100

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový, alebo zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

Systém ponúka aj domácu automatizáciu (ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom.

Čo ponúka Alarm JABLOTRON 100

Jednoduché ovládanie

JABLOTRON 100 je vďaka jednoduchému ovládaniu prvý alarm, ktorému budete ihneď rozumieť a nebudete sa ho báť. Je to alarm vyvinutý pre ľudí!

Nadčasový dizajn

Všetky prvky systému JABLOTRON 100 boli vytvorené v spolupráci so špičkovímy dizajnérmi. Vďaka tomu žiadny komponent nebude rušiť Váš interiér.

Šetrná inštalácia

Vďaka bezdrôtovému aj drôtovému riešeniu Vám alarm JABLOTRON 100 pomôže ušetriť Váš objekt a tak isto aj Vašu peňaženku.

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100 je ochrana nielen pred zlodejmi, ale aj pred požiarom, zaplavením, alebo pred únikom plynu. Funkcie, ako ovládanie kúrenia, alebo otvorenie garážovej brány nie sú mu cudzie. Vužite svoj alarm naplno.

Všade pod kontrolou

Váš alarm JABLOTRON 100 možete vďaka internetovej samoobsluhe kontrolovať a spravovať pomocou počítača alebo smartfónu odkiaľkoľvek na svete.